Gdzie szukać sklepów z chemią techniczną

Gdzie szukać sklepów z chemią techniczną

Postprzez ilonnabaranna » 28 sty 2014, o 08:39

(Witam wszystkich! Poszukuje dobrej jakości zmywacza do elektroniki oraz jakiegoś dobrego płynu do czyszczenia klimatyzacji. Stosowałem już różne preparaty ale powiem szczerze, że nie jestem z nich za bardzo zadowolony. Niektóre z nich w ogóle nie nadawały się do niczego, a inne znowu były skuteczne, ale musiałem użyć ich w bardzo dużych ilościach. Jeśli możecie coś poradzić, albo podać namiary na sklepy z takimi artykułami, to bardzo by mnie to ucieszyło. Z góry za wszystko dziękuję.
ilonnabaranna

Postprzez Paubgurbuntee » 28 sty 2014, o 17:47

W tej chwili jest już dość sporo różnego rodzaju sklepów z takimi produktami. Najczęściej można je znaleźć w sklepach oferujących chemię techniczną.
Paubgurbuntee

Postprzez BBA-Donald » 30 sty 2014, o 13:04

Ja tam nie szukałem specjalnie. Po prostu kupiłem tego typu preparaty w drogerii. Nie były takie drogie, a dodatkowo są w miarę skuteczne.
BBA-Donald

Postprzez NigSincgava » 1 lut 2014, o 04:24

Jeśli są w miarę skuteczne, to nie są skuteczne w ogóle. Swoja droga chyba coś ściemniasz. Nie wierzę, że  można to kupić w drogerii.
NigSincgava

Postprzez nithMiniodo » 2 lut 2014, o 08:43

Jasne, że nie. Najlepiej szukać w specjalistycznych sklepach. Można je znaleźć w Internecie. Kliknij ten link www.pol-sil.pl  i przejrzyj ofertę. Myślę, że na pewno znajdziesz tam to czego szukasz.
nithMiniodo

Postprzez sdhjklrwc » 3 lut 2014, o 17:11

Bezsprzecznie tak. Właśnie tam kupiłem super zmywacz ze specjalnym przeznaczeniem dla elementów elektroniki.
sdhjklrwc

Powrót do Firma