Naprawa czy wymiana opony

Naprawa czy wymiana opony

Postprzez nupNupTieri » 6 gru 2013, o 08:21

Ostatnio słyszałem, ze przebita oponę samochodowa można jeszcze naprawić, czy faktycznie tak jest i gdzie to można zrobić, jeżeli chodzi o okolice Wrocławia?
nupNupTieri

Postprzez GermanOn » 7 gru 2013, o 21:54

Oczywiście, że tak, ale nie wszystkie  opony nadają się do naprawy, generalnie można załatać większość przebić czoła opony, pod warunkiem jednak, że nie są one zbyt duże, chociaż niektóre serwisy podejmują się każdej naprawy, ale tak naprawdę niektóre naprawy to są  po prostu wyrzucone pieniądze, bo wiele  uszkodzeń tak naprawdę nie da się zwulkanizować
GermanOn

Postprzez Alercoequegog » 9 gru 2013, o 10:14

Ja wiem tyle, ze jeśli opona ma uszkodzone ścianki boczne, to zapomnij o naprawie, bo wtedy już na pewno łatki nie pomogą, a jeśli chodzi o drugi człon pytania to takie naprawy na pewno wykonują warsztaty, które w swej ofercie maja również serwis opon , spróbuj zapytać za pośrednictwem strony www.autolenart.pl, bo mnie się coś obiło o uszy, że oni się tym zajmują
Alercoequegog

Postprzez Svvkvagl » 11 gru 2013, o 06:34

Nie piszesz w jakim stanie jest opona twojego samochodu, bo jeżeli masz starą oponę, która jest sparciała i zaczyna z niej uchodzić powietrze, choć wcale nie jest widoczne miejsce przebicia , wtedy absolutnie nie możesz liczyć na pomoc wulkanizatora, bo tego po prostu nie da się naprawić, ani zwulkanizować, zostaje tylko wymiana opony na nową
Svvkvagl

Powrót do Motoryzacja