Co to takiego jest ta medycyna estetyczna?

Co to takiego jest ta medycyna estetyczna?

Postprzez vrn6memz9u » 18 mar 2014, o 07:54

Witam, moja córka od jakiegoś czasu namawiam mnie na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej, mówi że tam zajmą się moim wyglądem, że zlikwidują mi zmarszczki, odmłodzą mnie i tak dalej. Czy możecie mi coś więcej powiedzieć na temat tej medycyny estetyczne? Moja córka to niestety tak chaotycznie mi to tłumaczy, że niestety nic z tego nie rozumiem, oprócz tego że tam zrobią mi jakiś odmładzający zabieg. Ale jak to wygląda, czy to boli, czy podają narkozę, pytań mam tysiące, ale żadnej odpowiedzi. Gdzie mogą się czegoś na ten temat dowiedzieć?
vrn6memz9u

Postprzez BypehelsCes » 18 mar 2014, o 14:14

Witam, medycyna estetyczna jest już dość bardzo znana, dziwię się że pani jeszcze o tym nie słyszała, dlatego polecam pani stronkę medycyna estetyczna w Gliwicach z tej strony dowie się pani na prawdę bardzo dużo, i spokojnie zabieg w medycynie estetycznej to nie zabieg czy operacja w szpitalu, to na prawdę nic strasznego, a może pani wyglądać o wiele młodziej i czuć się o wiele lepiej, na prawdę polecam wypróbować i pozdrawiam.
BypehelsCes

Postprzez gaundaPrainna » 19 mar 2014, o 23:38

Witam, być może pani córka za bardzo panikuje, ale jeszcze nikomu nie zaszkodził drobny zabieg z botoksu na zmarszczki. W takim gabinecie może się pani poczuć jak w dobrym spa, więc ja również polecam, niech pani wypróbuje, a nie będzie pani żałować.
gaundaPrainna

Powrót do Zdrowie i fitness